KONAK HASTANESİ HEKİM TRANSFERLERİNİ GÖRÜCÜYE ÇIKARDI

Gebze Konak Hastanesi kahvaltılı basın toplantısı gerçekleştirerek basın ile bir araya geldi.
Bu haber 2016-03-09 09:35:42 eklenmiş ve 346 kez görüntülenmiştir.

Konak Hastanesinde gerçekleştirilen basın toplantısına Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Kazım Gündoğdu, Yönetim Kurulu Üyesi Op. Dr. Metin Göklü, İcra Kurulu Üyesi ve Genel Müdür Ahmet Ekşimeci, Başhekim Uzm. Dr. Erhan Çıplaklıgil,  Doç. Dr. Tuğrul Tansuğ, Op. Dr. Burcu Çatinkaya, Uzm. Dr. Çağlayan Aslanbaş, Uzm. Dr. Ayhan Yüksel, Op. Dr. Cem Pehlevan ve basın mensupları katıldı.

Samimi bir ortamda gerçekleştirilen basın toplantısında Konak Hastanesi’nin bünyesinde çalışmaya başlayan 5 yeni hekimin tanıtılmasının yanı sıra 2016 yılı için Konak Hastanelerinin sağlık vizyonu ve yatırımları konusunda basına bilgi verildi.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Konak Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr Kazım Gündoğdu, bünyelerine katılan hekimlerin Konak Hastanelerinin gücüne güç kattığını ifade ederek 2016 yılı için gerçekleştirecekleri yatırımlar konusunda şu noktalara değindi:

“İzmit Hastanemiz kuruluş hikayemizin yazıldığı yer. Aynı zamanda da lokomotif gücümüz. 2015 yılı içerisinde faaliyete geçirdiğimiz Gebze hastanemiz ise yeni heyecanımız ve bölgemizin en iyi hastanesi. Hasta sayısı sürekli artan, hizmet kalitesi sürekli gelişen bizler için model alacağımız gurur verici bir hastane. 2016 yılı içerisinde açmayı hedeflediğimiz Adapazarı Hastanemiz ise büyüyen kurumsal kimliğimizin ve sağlık vizyonumuzun tacı olacak” diye konuştu.

İcra Kurulu Üyesi ve Genel Müdür Ahmet Ekşimeci ise yaptığı konuşmada Konak Hastanelerinin ekipman gücü, tıbbi ve entelektüel sermayesi ile fark yaratan bir sürecin içerisinde olduğunu dile getirdi. Ekşimeci, Konak Hastaneleri Bünyesine katılan hekimlerin bu sürecin en önemli göstergeleri olduğunu vurgulayarak “Her geçen gün hastalarımızın memnuniyeti ve saplık hizmeti alma kalitesini arttırmak için hız kesmeden çalışıyoruz. Ulusal bir marka olma yolunda çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu doğrultuda yatırımlarımız ve altyapı çalışmalarımızla fark yaratacağız” diye konuştu.

Başhekim Uzm. Dr. Erhan Çıplaklıgil ise yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Gebze Bölgesi Türkiye’nin en büyük sanayi, ticaret ve hizmet sektörünün merkezi konumunda. Biz de Konak Hastaneleri olarak bu bölgenin gerçek sahipleriyiz. Yaşayanlarının ve çalışanlarının sağlıkları için var gücümüzle çalışıyoruz. Genç ve akademik doktor kadromuz ve alt yapımızla Gebze’nin bir numaralı hastanesi konumundayız.” dedi.

Toplantıda tanıtılan ve Konak Hastaneleri Bünyesine katılan hekim ve görevleri ise şu şekilde:

Doç. Dr. Tuğul Tansuğ Genel Cerrahi Uzmanı, Op. Dr. Burcu Çetinkaya Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı, Uzm Dr. Çağlayan Aslanbaş Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı ve Akupunktur Uzmanı, Uzm. Dr. Ayhan Yüksel İç Hastalıkları Uzmanı, Op. Dr. Cem Pehlevan Üroloji Uzmanı.

 

Haber: Meryem HAYTA

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer SAĞLIK haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Gazi SOFT Haber Yazılımını Nasıl Buldunuz?
Fena Değil
Güzel
İdare eder
Kötü
Çok kötü
batiyakasihaber.com
sanalbasin.com yesidir
© Copyright 2017 batiyakasihaber. Tüm hakları saklıdır. Bu site Medyahost internet Hizmetleri haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA