Atın beni AK Parti'den zarar veriyormuşum...(?)

Darıca AK Parti yöneticilerinden bazı isimlerin İbrahim Uzun’un sosyal medya ve gazetemizde çıkan yazılarından dolayı partiden ihracını istemelerine, kendisi sert cevap verdi.
Bu haber 2016-03-30 09:32:55 eklenmiş ve 508 kez görüntülenmiştir.

3 AK Parti'linin, Parti ile ilişkisinin kesilmesinin ardından, Parti sözcüsü Ömer Çelik aşağıdaki şu açıklamayı yapmıştı hatırlarsanız :

'AK Parti'de siyaset yapanların, kendisini Parti ilkelerinin üstünde görmemesi lazım...

Neydi bu ilkeler desek bir dünya madde sayarız burada. Ve yazdık, paylaştık, hatta eleştirdik bu ilkelere uymayanları.

1 Kasım sonrası madde madde Davutoğlu saydı bu ilkeleri. 'Evini, işini, arabasını değiştirenleri, AK Parti nüfuzu ile geliri yükselenleri partide tutmam' demedi mi? Dedi..

Bunları yapanları partide tutmam diyip kamuoyuna da duyuran Davutoğlu sizce Parti'ye zarar mı veriyor, bu özeleştirileri yaptı diye?

Ömer Çelik mikrofonların karşısına geçip, yukarıda ki ifadeleri kullandı diye AK Parti'nin oylarının düşmesine sebep mi oldu?

Konuyu nereye getirdiğimi, bizi AK Parti'ye zarar vermekle suçlayıp AK Parti üyeliğinden alınmamızı isteyen muhteremler iyi bilir...!

'Mücahit iken mütahit olanlar' AK Parti'ye zarar vermiyor, biz bunları yazdık diye AK Parti' ye zarar veren olmuşuz. Üyelikden alınmamız isteniyormuş

'Dev gibi A8 Makam aracına trilyonlarca meblağ verip neden biniyorsunuz.' dedik diye,

'Zaman gazetesine sahip çıkan, yerel bir gazete AK Parti'li belediye binasına neden giriyor?' dedik diye,

'Erdoğan bu yapının gazetesini kurumlarınıza sokmayın dediği halde, neden Zaman Gazetesi Belediye binasına girdiğini' yazdık diye

'Paralelin hedefi olan bir ilçe başkanına neden sahip çıkmıyorsunuz' dedik diye

'Paralel Yapıya karşı sosyal medya hesaplarınızda neden tek bir cümle yazmazsınız' dedik diye vebalı muamelesi görmüşüz de haberimiz yok

Devletin dağıttığı kömürden çalanları ortaya çıkaran CHP' li vekili de yazdık ve tebrik ettik, 100 TL' lik Ramazan yardım kartı verilen fakir aile ile gazetecilere poz veren AK Parti'li başkanı da eleştirdim. Ramazan ayında iftar vaktinde Otobanda sandviç su ikramı yapan AK Parti'li Esenler Belediye Başkanını övdüm ve yazdım.

Devletin egemenliği noktasında milli politika ve söylemleri olan Devlet Bahçeli'yi, Deniz Baykal'ı da tebrik ettik.

Kısaca, keser gibi 'hep bana hep bana' olmadık. Testere misali 'hem sana hem bana' oldu hayat felsefemiz. İyiyi övdük, ama kötüye de kötü dedik.

Erdoğan bu davayı, cezaevinde Erdemliler Hareketi olarak, kurmayı ve hayata veçirmeyi planlarken, yukarıda ki ilkesizlikler AK Parti içerisinde virus gibi olsun ve barınsın diye mi kurdu? Bu hasletlerin AK Parti içerisinde olmadığını mı sanıyorsunuz? Ve düzelmesi için hiçkimse ağzını açmasın mı, kol kırılıp yen içerisinde mi kalsın istiyorsunuz?

Beyler bir şeyi atlıyorsunuz. Ben siyasetci değilim, siyasette yapmıyorum. Siyasetci olmak diye bir derdim de yok. Ben AK Parti'de üye olmuşum veya olmamışım, hiç dert değil.

Bizim inandığımız dava, Hak yolunda ümmetin umudu olmuş Erdoğan ve savunduğu İlay-i Kelime'tullAllah' tır...

Bu sebeple, hep haksızlığa karşı durduk, inandığımız haklının dağ gibi de savunucusu olduk. Parti bile ayırmadık. Bunları yaptık, yazdık diye AK Parti'ye zarar veren olmuşuz. AK Parti üyeliğinden alınmamız teklif edilmiş. Bu şekilde ki bir duruş Parti ilkelerine uymuyorsa, buyrun atın beni AK Parti üyeliğinden!

Sayın Davutoğlu' dan buradan özür diliyorum. Neden mi?

'AK Parti üyeliğinden alınmamız istendiğine göre, demek ki, Sizin kamuoyu ile paylaştığınız parti ilkelerine aykırı davranışlar sergilemişim. Haksız kazanç sağlamışım. AK Parti sayesinde gelirim artmış. Sırtımda çul yok iken 300-500 bin TL lik arabaya biner olmuşum. 15 sene önce maaşla çalışan biriyken, şimdi AK Parti sayesinde Trilyonlarca değerde mal mülk sahibi olmuşum. Kibir gurur vatandaşa yukarıdan bakma, ne ararsanız yapmışım. Erdoğan'ı Paralel yapıya karşı sosyal medyadan da olsa savunamamışım. Ot böcekle resim selfi ile vakit geçirmişim sosyal medyada. Ailemde etrafımda AK Partiye oy verende az zaten, sokakta oy olarakta karşılığım pek yok. Param var diye siyaset yapmışım.'

Yani AK Parti ilkeleri ile hiç mi hiç bağdaşmayan huylara sahipmişim (?)

O sebeple atın beni AK Parti'den, zarar veriyormuşum...(?)

 

Bizim AK Parti'den atılmamızı isteyen kim ve kimler demeyin? Yazının içerisinde var cevabı. Yada bizden ve yazdıklarımızdan kim rahatsız ise onlar da arayın cevabı.

ETİKETLER : ihrac ibrahim
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Mobil
hasan 2016-03-31 10:42:06
Sen AK Partili gibi görünüp, paralelle mücadele eder gibi görünüp paralel argümanlarla partimize saldırıyorsun. Tıpkı paralelciler gibi davamızı kadrolarımızı hırsızlıkla alenen suçlayan 17 25ci bir VATAN HAİNİSİN. Dava nasıl erkan mumcuları a.şenerleri bir kenara attı senin gibi ajanları da siler. Bu gazete de seni calıştırdığına göre senin gibi. Hepsi yazılır hepsi. sadakallahulaziym.
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Gazi SOFT Haber Yazılımını Nasıl Buldunuz?
Fena Değil
Güzel
İdare eder
Kötü
Çok kötü
batiyakasihaber.com
sanalbasin.com yesidir
© Copyright 2017 batiyakasihaber. Tüm hakları saklıdır. Bu site Medyahost internet Hizmetleri haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA