Ahmet Uzun'a Komisyonlarda Yer Yok

Darıca Belediyesi Nisan Ayı Meclis Toplantısı yapıldı.
Bu haber 2016-04-11 07:26:02 eklenmiş ve 748 kez görüntülenmiştir.

Toplantı’da komisyonlara üye seçimi yapıldı, Ahmet Uzun’a hiçbir komisyonda görev verilmedi.

                     

İmar Komisyonunda Görev Bekliyormuş !...

Seçimler öncesi gövde gösterisi yaparak AK partiye geçen ve  edinilen bilgiler doğrultusunda bu dönem imar komisyonunda görev beklediği bilinen Ahmet Uzun’a Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak güvenmemiş olacak ki ne İmar Komisyonu ne de başka bir komisyonda görevlendirmedi.

 

Bilim ve Sanayi Bakanı Fikri Işık Taktı

MHP’de ihracı söz konusu iken istifa ederek Bağımsız Meclis Üyesi olan ve Genel Seçimler öncesi AK Partiye geçerek Bilim ve Sanayi Bakanımız Fikri Işık’a rozet taktıran Ahmet uzun fazla güven vermemiş olacak ki hiçbir komisyonda görevlendirilmedi.

 

Görev Niçin Verilmedi?

Beraber yürüdüklerini, yolda bulduklarına satan birisi yarın aynı olayı bize de yapar düşüncesiyle mi komisyonlarda görevlendirilmedi?

İmar komisyonu için niyetli olduğu duyumları alınan meclis üyesi nasıl bir hata yaptı ki, sadece İmar Komisyonuna değil hiçbir komisyona alınmadı?

Bilim ve Sanayi Bakanının rozet taktığı bir isim bu gün hiçbir komisyonda görev alamamışken Sayın Fikri Işık bu arkadaşa rozeti nasıl taktı?

 

Ne Ekersen Onu Biçersin

 

Konu ile alakalı görüşlerini aldığımız vatandaşlar; “ Gidişinde doğru yol izlemeyen ve yol arkadaşlarına yanlış yaparak giden bir isme güvenmeleri zaten hata olurdu. Darıca Belediye Meclis Üyesi Ahmet Uzun’a yakışan o dönem Meclis Üyeliğinden istifa edecek ve AK Partiye üye olacaktı ki samimiyetine güvenilsin. Tamamen samimiyetsiz bir biçimde geçişi yapan biri bu gün gittiği yerde böyle çakılır. Yani kısacası ne ekersen onu biçersin” dediler.

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Gazi SOFT Haber Yazılımını Nasıl Buldunuz?
Fena Değil
Güzel
İdare eder
Kötü
Çok kötü
batiyakasihaber.com
sanalbasin.com yesidir
© Copyright 2017 batiyakasihaber. Tüm hakları saklıdır. Bu site Medyahost internet Hizmetleri haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA