ÇALIŞAN GAZETECİ BÜYÜKLERİMİZİN, DOSTLARIMIZIN 10 OCAK GAZETECİLER GÜNÜ KUTLU OLSUN

Blueberry M.I.C.E. Tour Travel şirketi M.I.C.E. Direktörü İlter ÖZTÜRK 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günümüzü kutlamak için Batıyakası Merkez Binamıza ziyaret gerçekleştirdi. Oldukça keyifli geçen ziyarette Gazetecilik mesleğinin onurlu ve zorlu bir meslek olduğunu ifade eden Öztürk hayata geçirdikleri ve gelecek dönem de yapacakları projeler hakkında bilgi verdi.
Bu haber 2017-01-10 04:49:38 eklenmiş ve 228 kez görüntülenmiştir.

GAZETECİ OLMAK DAİMA DOĞRULARI SAVUNMAK DEMEKTİR

Gazetecilik mesleğinin daima doğruları ifade etmek olduğunu vurgulayan Öztürk, her şartta haberi ulaştırmak için mücadele eden gazeticilerin emeklerinin asla gözardı edilmemesi gerektiğini söyledi. Bugüne kadar hayata geçirdikleri bir çok proje de medya mensupları ile ortak çalışma yürütmekteyiz. Özellikle projelerin haberleştirilmesi ve kamuoyuna duyurulması noktasında çözüm ortağımız olan gazetecilerin emekleri bizler için de oldukça kutsal bir emeği ifade etmektedir.

AMACIMIZ FARK YARATAN VE İHTİYACA CEVAP VEREBİLECEK ETKİNLİKLERİ HAYATA GEÇİRMEKTİR

Müşteri beklentilerine  kısa zaman da doğru bir şekil de cevap vermek bizler için çok önemli. Çünkü müşterilerin  isteklerine doğru şekil de cevap verilemediği durum da işin tekrarlanması gerekmektedir ki bu da zaman ve maliyet açısından yeni bir gider anlamına gelmektedir. Bu durum da en çok etkinlik yapmak isteyen firmaları ya da bireyleri olumsuz yönde etkilemektedir. Böylesine bir durumla karşılaşmamak için profesyonel ekibimiz ile müşterimizin daima yanında olarak projelerimizi hayata geçirmeye devam ediyoruz. Kurumsal toplantı, kongre, tur ve daha bir çok etkinlikte çözüm ortağı olmaya devam ediyoruz.

KAR’IN KEYFİNİ ÇIKARMAK İÇİN KARTEPE’YE GİDİYORUZ

Kış mevsiminin gelmesi ile birlikte hareketlenen Kış Turizm’ine hizmet vermek için çeşitli kayak merkezlerine ve tarihi – turistik alana yönelik turlarının devam ettiğini ifade eden Blueberry M.I.C.E. Tour Travel şirketi M.I.C.E. Direktörü İlter ÖZTÜRK özellikle İstanbul’a yakın olması ve çeşitli aktivitelerin rahatlıkla yapılabildiği bir yer olması nedeni ile ön planda olan Kartepe’ye yönelik hafta sonu  günübirlik kayak turu, kahvaltı turu ve diğer bölgelere yönelikte turlarımız devam etmektedir. Ayrıca başta ülkemiz olmak üzere bir çok destinasyona çeşitli turlarının da bulunduğu ifade etti.

SATIŞ OFİSİ ETKİNLİKLERİ İLE GAYRİMENKUL PROJELERİNİN SATIŞINA DESTEK OLUYORUZ

Başta İstanbul ve Ankara gibi büyük şehirlerimiz olmak üzere ülkemiz genelinde bir çok yer de yapılan kentsel dönüşüm çalışmaları neticesinde hayata geçirilen bir çok gayrimenkul projesinin lansman süreci ile birlikte bir çok aşamasın da gerçekleştirdiğimiz  ve satışlarını önemli derece de arttırıcı özelliğe sahip olan etkinliklerimiz ile gayrimenkul ve inşaat firmalarına çözüm ortağı olma  konusunda destek vermekteyiz. Her proje için hedef kitlesine ve sahip olduğu özelliklere göre konsept proje hazırladıklarını ifade eden Öztürk çalışmaları neticesin de müşterileriden gelen olumlu tepkiler üzerine Anadolu’da da faaliyete giren bir çok müşteri adayının da ihtiyaçlarına cevap verebilmek için ekibi ile aralıksız olarak çalışmakta olduklarını vurguladı.

GAYRİMENKUL VE EMLAK DANIŞMANLARINA ÖZEL SATIŞ PAZARLAMA EĞİTİMLERİMİZ DEVAM EDİYOR

Gayrimenkul ve emlak danışmanlarına yönelik piyasanın ihtiyaçlarını ve beklentilerini analiz ederek profesyonel eğitimenler tarafından hazırlanan ‘’Gayrimenkul Proje  Pazarlama Eğitimi ‘’ CRM – Müşteri İlişkileri Yönetimi’’ ‘’Gayrimenkul Satış Eğitimi’’ başta olmak üzere daha bir çok eğitim programının hayata geçirildiğini ve gelen talepler doğrultusun da da yeni eğitimleri yapacaklarını ifade eden Öztürk Gayrimenkul Pazarlama ve Satış Konusun da sektör profesyonellerinin ve eğitmenlerimizin titiz çalışmaları neticesinde hazırladığımız eğitimlerimiz ile sektör çalışanlarına destek vermeye devam ediyoruz dedi. 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer DİĞER haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Gazi SOFT Haber Yazılımını Nasıl Buldunuz?
Fena Değil
Güzel
İdare eder
Kötü
Çok kötü
batiyakasihaber.com
sanalbasin.com yesidir
© Copyright 2017 batiyakasihaber. Tüm hakları saklıdır. Bu site Medyahost internet Hizmetleri haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA