PARTİ İÇİ EĞİTİM BAŞLIYOR

AK Parti İl Teşkilatı tarafından bu sabah kahvaltılı olarak düzenlenen birim başkanları toplantısında, parti içi eğitimin nisan ayında başlayacağı açıklandı.
Bu haber 2016-02-27 13:41:18 eklenmiş ve 302 kez görüntülenmiştir.

Bekirdere Mevlana Kültür Merkezi'nde gerçekleşen toplantıya İl Başkanı Şemsettin Ceyhan başkanlık yaparken, il yöneticileri, ilçe başkanları, ilçe birim başkanları, il ve ilçe kadın ve gençlik kolları başkanları katıldı. 
Kocaeli Teşkilatları olarak gayretli çalıştıklarını belirten İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, “7 Haziran ve 1 Kasım seçimlerinde çok çalıştık. Üstelik 1 Kasım seçimlerinden zaferle çıktık. Biraz dinlenelim, yatalım düşüncesi teşkilata hakim olursa, milletten uzaklaşmaya başlarız. Hüsran yaşadığımız 7 Haziran’da milletin bize verdiği mesajı aldık, 1 Kasım zaferinin kibrine kapılmadık” dedi. 

ÜYE GÜNCELLEME 
Teşkilatçılığın bir bütün olduğunu, ortak çalışma yapılarak başarılı elde edileceğini ifade eden Ceyhan, önümüzdeki dönemde yapacakları en önemli çalışmanın üye güncellemesi olacağını dile getirdi. Ceyhan, “250 bin üyemizi ziyaret edeceğiz, üyeliklerini güncelleyeceğiz. Şimdiye kadar üyelerimizin yüzde 20’sinin güncellemesini yaptık. Mayıs ayı sonuna kadar üye güncelleme çalışmasını tamamlamamız gerekiyor. Üyelerimiz, nereye davet ettiysek, geldiler. Yeni üye yapma gayreti içinde olacağız” diye konuştu. 
Mart ayında genişletilmiş yerel danışma meclis toplantılarını yapacaklarını hatırlatan Şemsettin Ceyhan, “Belediyelerimiz iki yılını tamamlıyor. Danışma Meclis toplantılarında belediye başkanlarımız, teşkilatlara hesap verecekleri bir ortamda seçim beyannamelerinde verdikleri sözlerin ne kadarını tuttuklarını anlatacaklar” dedi. 

PARTİ İÇİ EĞİTİM 
Teşkilatların eğitim çalışmalarının nisan ve mayıs ayında yapılacağını açıklayan AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, şöyle devam etti: 
“-Nisan ayında başlayıp mayıs ortasında bitecek eğitim çalışmalarını Derbent Otel’de yapacağız. Yaptığımız anketlerde öncelikli olarak teşkilat eğitimlerinde eksiğimiz olduğunu gördük. Teşkilata hapsolmamak için gayret ediyoruz. Eğitimlerde yeni anayasa, başkanlık sistemi ve yeni Türkiye gibi konularda teşkilatlarımızı bilgilendirecek; dış politika, ekonomi, terör ve muhafazakar demokrasi konularını ele alacağız.

Haber Merkezi

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Gazi SOFT Haber Yazılımını Nasıl Buldunuz?
Fena Değil
Güzel
İdare eder
Kötü
Çok kötü
batiyakasihaber.com
sanalbasin.com yesidir
© Copyright 2017 batiyakasihaber. Tüm hakları saklıdır. Bu site Medyahost internet Hizmetleri haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA