Çayırova'da bir ilke imza attık.


Bu makale 2017-01-03 00:42:46 eklenmiş ve 375 kez görüntülenmiştir.
BÜLENT KÖMÜRCÜ

Çayırova'da bu güne kadar olmayan ve yaşanmamış bir heyecan başlattık. Yaklaşık iki ay kadar önce bu organizasyonun düğmesine basarak çalışmalarımıza start vererek, sosyal medya üzerinden bilgilendirmelerde bulunduk. 

Organizasyona okuyucularımızında dahil olmasını, katogorilerde olması gereken isimleri ve ya kendi taleplerini özelden bildirmelerini de rica ettik ve sonunda 15 katagori ile www.cayirovaninenleri.com adresinden oylamaya başladık.

2 Şubat 2016 tarihinde gala gecesi ile birincilere ödülleri verilecek. Bunun yanı sıra sadece bu katogoride yarışanlara değil dünden bu güne Çayırov^'ya hizmet etmiş, emeği olan bir çok büyüğümüze de teşekkür etmek adı altında prestij ödülleri takdim edilecektir. 15 katogori ödülü, 15 de prestij ödülü verilecektir.

Prestij ödüllerinde olacak bir kaç ismi paylaşayım sizinle. Yunus Ergüz, İsmet Harmancı, Eczacı İbrahim, Dr. Esat Ekincikli, Rıfat Yılmaz, Rahman Güler, Selami Çakır ve sizlerinde bizleri yönlendirmesi ile bizlerin hatırlayamadığı isimleri onore etmek adına gecemizde prestij ödülü ile ödüllendireceğiz.

Burada ki amaç Çayırova'lılık bilincini oluşturmak, siyasi fark, renk, memleket gibi ayrımlardan ziyade bir arada olmak ve bütünleşmek. Hele bir arada olmak ve bütünleşmeye ihtiyacımızın olduğu günlerdeyiz.

Katagorilerde olan her isim ve her kurum bizim değerimizdir. Biz bu bölgede bu mesleği icra ettiğimiz her dönem objektif bir yapı içerisinde sadece bu isimlerin değil hepinizin  hizmetinde olacağız. Bundan da kimsenin şüphesi olmasın. Tabi bu organizasyonda eksiklerimiz olabilir, vardır da. Her şeyi dört dörtlük yapamayacağımız gibi sizlerin anlayışına sığınıyor, teşekkür ediyorum.

Hergün bir oy kullanabileceğiniz organizasyon 20 gün sürecektir. 13 gün kullanılan oy dağılımlarını görecek, 7 gün sadece oy sayılarını göreceksiniz. 2 Şubat günü kazanaların  açıklanacağı gala gecesinde görüşmekm üzere esen kalın.

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer yazıları...
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
Gazi SOFT Haber Yazılımını Nasıl Buldunuz?
Fena Değil
Güzel
İdare eder
Kötü
Çok kötü
batiyakasihaber.com
sanalbasin.com yesidir
© Copyright 2017 batiyakasihaber. Tüm hakları saklıdır. Bu site Medyahost internet Hizmetleri haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA